10. jubilejní letní sraz ND :)
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra nosenideti.cz -> Najdeme se?
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
VerKa

Moje fotky
PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2017 10:37    Předmět: 10. jubilejní letní sraz ND :) Citovat

10. letní sraz NošeníDětí.cz se bude konat o víkendu 26./27. srpna 2017 v Borové!

Bližší informace na webu kempu zde
http://www.campborova.cz/

letos si prosím každý ubytování zajednejte po vlastní ose
strava bude individuální - penzi v Borové poskytují jen u týdenních pobytů uprostřed letní sezóny
areál je "uzavřený", hlídají si kdo se tam pohybuje, je možné přijít placeně na koupaliště, ale ne jen se stavit

Prosím, protože jsem zvědavá, a ráda bych věděla, s kým se uvidíme, až si ubytování zajednáte nebo se rozhodnete dorazit, zapište se mi sem Smile

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1YE3EmxcCum_lwd-xDV85QgFdQPKKFh9tWbZFgAFBMNE/edit?usp=sharing

Budu se těšit! Smile

---
historie tohoto komentáře Smile

Tak, už je fakt nejvyšší čas to rozseknout a začít na tom makat. Musíme vybrat místo a čas.

Přiznám se, že by bylo por mně nejlepší, kdyby se to udělalo letos tak, že si vybereme místo a ten čas a každý si zajedná ubytování/jídlo po své ose. Třeba nedosáhneme na nějaké množstevní slevy, ale nebyla by s tím práce a nervy, neb já si všechno tradičně moc beru Very Happy

Takže co se nám nabízí?

Zbraslavice.
odkaz tady
www.zbraslavice.eu
Prozkoumejte, je tam různé ubytování až po stany, vaří, koukněte na ceny. Pro případ pršení si nejsem jistá, jsou tam učebny, jedna by se dala obsadit, to bych pak ještě zjistila. Umístěním je to kousek od dálnice D1 a Zruče nad Sázavou, vlak asi 1,5km. Koupání v rybníku, hromada zábavy.

23.6. – 25.6. 2017 – ubytování v budově Sport ve 2. patře(10x čtyřlůžkový pokoj, 1xtřílůžkový pokoj) + 4x čtyřlůžkový pokoj v Hotelovém apartmá vše s vlastní soc., domeček Adam a Eva, budova Start nad jídelnou (společ. soc.), dřevěný Srub (společ. soc. a hlavně obrovské x lůžkové místnosti), chatičky(12 chatiček bez soc, palandy)
4.8. – 6.8. 2017 – ubytování v chatičkách palandy bez soc. (20 chatiček k dispozici) + stany, zbytek obsazen
11.8. – 13.8. 2017 – ubytování v chatičkách palandy bez soc.(20 chatiček k dispozici) + stany, zbytek obsazen

Camping Borová.
odkaz tady
http://www.campborova.cz
Ubytování od apartmánů s vlastní kuchyňkou a soc., přes chatky s kuchyňkou a soc., přes chatky bez soc. až po stany. Stravu nezajišťují, ale k dispozici společná kuchyňka, ohnišťě u každé chatky skoro a restaurace jejich + ve vsi ještě jedna. Střední společenská místnost. Oplocený bazén. Vlak do kilometru.

26.-27. srpen - v tomto termínu mají obsazeny jen 2 chatky, skoro celý areál nám k dispozici

Lucký Vrch.
odkaz tady
http://www.lucky-vrch.cz

Stará turistická ubytovna v retro stylu = všechno je původní Smile Vaří prý dobře Smile Ubytování menší množství pokojů, jen 1 s vlastní sociálkou, jinak společná, pak 2 finské domky pro víc lidí se sociálkou, stany. K vlaku 3-5 km.

1.-2. červenec - 1 pokoj je se sociálkou, 3 finské domky také, 14 pokojů má soc na chodbě. Veřejné tábořiště v místě i se soc.zař. 30 Kč/os/den. Snídaně a polopenze jsou možné. Společenská místnost je.

Uf, snad jsem na nic podstatného nezapomněla.
obchodní záležitosti prosím na info@nosenideti.cz

Naposledy upravil VerKa dne ne březen 12, 2017 11:35, celkově upraveno 4 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu  
misha88

Moje fotky
PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2017 11:13    Předmět: Citovat

Asi se mi Zbraslavice líbí, tady jen vypsané další nápady - co někdo házel do diskuze Zubri 16:

http://www.penzion-slunecnice.cz - vic k Brnu, ale je 40 lůžek (o stanech nic nepíší, nevím zda by to šlo)
http://www.sport-hotel.cz/ - taky u Zruče, je tam taky vic druhu ubyt.
http://www.chataradikov.cz - u Olomouce - takze zas pro Čechy asi už dost daleko...
http://www.lucky-vrch.cz/ubytovani/ - budova + Finské domky, možná i stany by se daly, netuším...u Poličky
http://www.vyspole.cz/cz/portal/ubytovani/ - U Svitav
http://www.ddmpraha.cz/ubytovani/podhradi-u-ledce-n-saz - U Ledče

Na PRODEJ
Edik

Moje fotky
PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2017 11:29    Předmět: Citovat

Věrko, ty píšeš jeslti, stejně jak jááá! Smile)

díky za organizaci!
VerKa

Moje fotky
PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2017 11:47    Předmět: Citovat

Aha, pardon. No jo, pořád se mi to v mozkovně plete, když spěchám a nesoustředím se k tomu, tak mi to píše kde co, kolikrát to zvládnu popřehazovat i mnohem víc, jak mi to myslí rychleji než prsty datlují... Smile To mám z toho, jak jsem v pubertě sabotovala psaní všema deseti, co jsme měli na škole Embarassed

Misho díky moc!
VerKa

Moje fotky
PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2017 16:04    Předmět: Citovat

Dodávám aktuální info ze Zbraslavic:

Nabízí volnější termíny:

12.5. – 14.5. 2017volný celý areál, budova Sport, Hotelové apartmá, budova Start nad jídelnou, domeček Adam a Eva, dřevěný Srub, chatičky
26.5. – 28.5. 2017 – ubytování v chatičkách(20 chatiček, každá chatička má dvě palandy)
23.6. – 25.6. 2017 – ubytování v budově Sport ve 2. patře(10x čtyřlůžkový pokoj, 1xtřílůžkový pokoj) + 4x čtyřlůžkový pokoj v Hotelovém apartmá, domeček Adam a Eva, budova Start nad jídelnou, dřevěný Srub, chatičky(12 chatiček)
4.8. – 6.8. 2017 – ubytování v chatičkách(20 chatiček k dispozici)
11.8. – 13.8. 2017 – ubytování v chatičkách(20 chatiček k dispozici)
1.9. – 3.9. 2017 – ubytování v domečku Adam a Eva, v budově Start nad jídelnou, v dřevěném Srubu, v chatičkách(20 chatiček k dispozici) (Tady je ale hlavně to palandové ubytování - ve Start, ve Srubu a v chatkách výhradně)

Ceník je tady, prosím proklikněte, aby to bylo vidět.

Platí se záloha 20% při objednávce (minimálně 1000 Kč) a pak zbytek měsíc před.

A ještě jednou odkaz, ať to můžete prozkoumat.
https://www.zbraslavice.eu/ubytovani

Mně celkem použitelný připadá ten termín těsně před prázdninama. Je tam volno skoro všude. Školní děti už mají oraz a výlety odjeté... Ten květen je dost brzo a vlastně si musím přiznat, že nedokážu odhadnout, jestli nebudou děti něco ještě mít. No je to k diskuzi...

edit - na pokojích jsou tam všude dost palandy. Chatičky jen palandy, hotelové v apartmánech a v budově Sport pokoje bývají řešené 2 postele + palanda. Na Adama a Evu bych se musela poptat, otázka je, jestli když nebude organizátor, tak jestli se nějak zvládnete domluvit a společně si zajednat tyhle chaty, kde jsou vlastně 3 pokoje - i s rizikem storen, resp. propadnutí.
LenkaKH

Moje fotky
PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2017 18:02    Předmět: Citovat

EDIT: hlasuji za první srpnový termin

ad termíny - v tom červnovém - to je Stříbření - kam jezdí docela dost staré nosící gardy, tak to nevím.

a ten srpen - výhodou toho místa je ten Starý rybník - koupání - v srpnu může být ještě na koupání, ale už taky být nemusí (zelenej). ideál je v červenci. ale pokud o koupání nestojíte, tak dobrý.

za mě asi ten srpen, ale nejsme směrodatní, protože určitě pojedem pod stan.

jo a květen - to je sázka do loterie, s počasím, ne? pro stanaře by to mohlo být ještě dost studeno, nevím. co myslíte?

Naposledy upravil LenkaKH dne čt únor 23, 2017 19:50, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail  
Veronika

Moje fotky
PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2017 18:17    Předmět: Citovat

Hlasuju za jeden z těch srpnových termínů Smile.

Jinak ovšem se Stříbřením by se to dalo i spojit, co? Do KH co by kamenem dohodil Smile. Ale radši teda pojedem na Stříbření zvlášť a na sraz taky zvlášť, to jen kdyby ten předprázdninový termín nějak vykrystalizoval jako nejvhodnější Smile.
misha88

Moje fotky
PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2017 18:41    Předmět: Citovat

Jsem právě chtěla napsat, že na Stříbření kdo chce, si dojede, vždyt je to od KH co by kamenem dohodil....
(To je dvou denni akce ale jezdite vzdy asi na SO ne?)
Je to 20km https://mapy.cz/s/1qsW9

Mně se líbí červnový termín (ale se srpnem as taky nemám problém). Školou povinní snad dítě a 1 den omluví nebo prostě stejně pojedou až PO škole a práci.... teplo snad už bude, narozdíl od května /termín potštejnské pouti, kde tradičně prolejeme májovou bouřkou)...

Na PRODEJ

Naposledy upravil misha88 dne čt únor 23, 2017 19:48, celkově upraveno 1 krát.
LenkaKH

Moje fotky
PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2017 18:58    Předmět: Citovat

Veronika napsal:

Jinak ovšem se Stříbřením by se to dalo i spojit, co? Do KH co by kamenem dohodil Smile. Ale radši teda pojedem na Stříbření zvlášť a na sraz taky zvlášť, to jen kdyby ten předprázdninový termín nějak vykrystalizoval jako nejvhodnější Smile.

já myslím, že když to bude v termínu Stříbření, tak lidé pojedou buď na sraz nebo na Stříbření - mně by se teda ze Zbraslavic nechtělo odjet na celý den někam do kšá 20 km (kdybych den předtím přijela z Moravy třeba).
ale to je každého volba. uvidíme, co se vykrystalizuje s většinou Smile
Zobrazit informace o autorovi Odeslat soukromou zprávu Odeslat e-mail  
Monika

Moje fotky
PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2017 19:42    Předmět: Citovat

Cervnovy termin bych dala asi jen nejak zkracene, tyden pred svatbou bude asi hukot, ale zase bych to mohla pojmout jako velkolepe louceni se svobodou Smile Jen se v sobotu vdava jeste mistni nosici kamaradka, tak bych obe akce musela nejak podelit. Za me klidne az srpen.
misha88

Moje fotky
PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2017 19:47    Předmět: Citovat

LenkaKH napsal:
Veronika napsal:

já myslím, že když to bude v termínu Stříbření, tak lidé pojedou buď na sraz nebo na Stříbření - mně by se teda ze Zbraslavic nechtělo odjet na celý den někam do kšá 20 km (kdybych den předtím přijela z Moravy třeba).
ale to je každého volba. uvidíme, co se vykrystalizuje s většinou Smile

Mně to zas právě přijde v pohodě, lepší než dvě cesty z Moravy do středních Čech, ale to tak třeba nemá každý, to je jasné...

Na PRODEJ
Klaris

Moje fotky
PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2017 20:20    Předmět: Citovat

já, já chci taky přijet (poprvý), ale vzhledem k tomu, jak moc nacpané mám léto (tradičně), tak moc nedoufám ani nenavrhuju termín, budu po očku sledovat
a můžu vůbec když už nošence tři roky nemám? Wink Laughing
VerKa

Moje fotky
PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2017 20:30    Předmět: Citovat

No, tak vám nevím teda. V květnu je zima a vůbec je to v běžném ruchu, to jsem měla pomyslně škrtlé taky. V červnu to koliduje teda se Stříbřením, takže je to neprůchozí z tohohle důvodu. Ovšem myslím, že 20 chatiček s palandama bez sociálky + stany je nic moc. Resp. vždycky když se ubytovávalo, byla poptávka i po normálních čistých pokojích ideálně s manželskou postelí, kde se dají obsloužit pohodlně na vlastní sociálce i mimina, no. Já třeba stan ani nemám, eh, i když teda nemám ani to mimino, no. Mně to přijde dost daleko od toho, co jsme chtěli v minulosti, ale tak nechám to na vás, no já vždycky můžu jet jen sama a ten stan si taky teda půjčím snad někde... Aby to nebylo to samé co loni jen opačně - tam nechtěli jet stanaři, teď nepojede ten zbytek, co potřebuje větší postel nebo možnost pustit mimčo/batole na zem...

Kdo chce něco jiného než stan nebo chatku, teď je ten správný čas se ozvat! Smile

Já teda budu zatím hledat dál ještě jiné lokality. Ještě můžem do Štok, tam byly stany povolené a kdyby si to zajednával každý zvlášť, tak by si každý ohlídal, aby ho nenatáhli, jen teda to vaření nebylo úplně úžasné, co si pamatuju Silenced
http://www.podskalou.cz
VerKa

Moje fotky
PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2017 20:36    Předmět: Citovat

A nebo retro se vším všudy po 10 letech ve Sněžném. Tam teda nebylo moderní vůbec nic už tehdy a ani ty sociálky Laughing
http://www.rekreace-vysocina.cz
Tak akorát vlastně vůbec nebyla žádná místnost k setkávání, pamatuju si, jak jsme se tam mačkaly v jedné malinkaté, to by fakt nešlo toto Smile
LucieK

Moje fotky
PříspěvekZaslal: čt únor 23, 2017 21:09    Předmět: Citovat

Ahojte Smile

Myslím, že ty chatky jsou pro mimina fakt nevhodné.
Jsou tam tuším tři zděné (tam jsem bydlela a byla fajn, ale mimino na zem ani na palandu bych tam nepustila)
Zbytek jsou dřevěné retrochatičky a tam bych teda být novorodičkou s miminkem určitě nejela Smile
Sociálky jsou pro chatky a stany společné a to tak, že tam je jedna velikánská sprcha, jeden prostor s několika sprchovými hlavicemi.

Takže bych určitě volila takový termín, kdy bude možnost i ve zděných budovách. Pro ty, co chtějí větší pohodlí.

Jinak je to super areál podle mě, společenské místnosti, venkovní kryté terasy, lanové centrum pro větší děti (i nízké pro menší).
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra nosenideti.cz -> Najdeme se? Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 1 z 7

Přejdi na: